OKUL SPORLARI ATLETİZM YARIŞLARI SONA ERDİ

Okullar Arası Atletizm Yarışları sona erdi.18 Aralık 2017 tarihleri arasında Kardemir Karabükspor Tesisleri önünde yapılan Okullar Arası Gençler-Yı

banner73
Genel 21.12.2017, 11:08 21.12.2017, 11:08
9
OKUL SPORLARI ATLETİZM YARIŞLARI SONA ERDİ
banner36

Okullar Arası Atletizm Yarışları sona erdi.18 Aralık 2017 tarihleri arasında Kardemir Karabükspor Tesisleri önünde yapılan Okullar Arası Gençler-Yıldızlar Atletizm Kros Yarışları 150 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

Kıran kırana geçen müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara ödül takdim edildi.Yenişehir Merkez Spor Salonunda yapılan ödül törenine Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları Atletizm İl Temsilcisi Okan Özyaman, okul idarecileri, Beden Eğitimi Öğretmenleri ve sporcular katıldı.

Atletizm Gençler ve Yıldızlar kategorisinde dereceye giren okul takımları sıralamaları ise şöyle oluştu:

Yıldız Kızlar: Mimar Sinan Orta Okulu Birinci, Şehit Ercan Hırçın Orta Okulu İkinci ve Anayasa Orta Okulu Üçüncü oldu.

Yıldız Erkekler: Kartaltepe Orta Okulu Birinci, Yenice Ülkü Orta Okulu İkinci ve Şehit Ercan Hırçın Orta Okulu ise Üçüncü oldu.

Genç Kızlar - A: 75. Yıl Anadolu Lisesi Birinci ve Ovacuma Lisesi İkinci oldu.

Genç Kızlar B– Atatürk Anadolu Lisesi Birinci Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İkinci ve Ovacuma Çok Programlı Lisesi Üçüncü oldu.

Genç Erkek A- Ovacık Spor Lisesi Birinci, Karabük Endüstri Meslek Lisesi İkinci ve Ovacuma Çok Programlı Lise Üçüncü oldu.

Genç Erkek B- Yenice Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Anadolu Lisesi İkinci ve Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi Üçüncü oldu.

Yorumlar (0)
7
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74