ÖKSÜZOĞLU, 'HAYVANLAR DÜNYAYI BİRLİKTE PAYLAŞTIĞIMIZ VARLIKLARDIR'

Öksüzoğlu, 'Hayvanlar dünyayı birlikte paylaştığımız varlıklardır.' AK Parti İl Kadın Kolları 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde Safra

Genel 04.10.2018, 18:04 04.10.2018, 18:04
27
ÖKSÜZOĞLU, 'HAYVANLAR DÜNYAYI BİRLİKTE PAYLAŞTIĞIMIZ VARLIKLARDIR'
banner36

Öksüzoğlu, 'Hayvanlar dünyayı birlikte paylaştığımız varlıklardır.'

AK Parti İl Kadın Kolları 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde Safranbolu sokak hayvanları barınma ve rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Saime Günal Öksüzoğlu yaptığı açıklamada, “ Mevcut değerlerimizi hızla kaybediyoruz. Bu nedenle 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü sadece gözümüzün gördüğü hayvanları değil, yeryüzünde var olan tüm hayvanların da yaşam hakkına sahip olduklarını hatırlamamız açısından çok önemli. hayvanların bizlerin yaşam alanlarımızı paylaştığımız canlılar olduğu ve her canlının yaşama hakkı olduğu unutulmamalıdır.

Hayvanlar dünyayı birlikte paylaştığımız varlıklardır. Doğanın dengesinin korunmasında, besin zincirinin oluşumunda olmazsa olmaz rolleri bulunmaktadır. Yaşayan tüm canlılar gibi onlar da, doğanın, eşit haklı bireyidir. Çocuklarımıza minik dostlarımızla birlikte yaşama alışkanlığı ile hayvan ve doğa sevgisi kazandırmalıyız.” dedi.

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74