ÖDÜLLÜ MEMNUNİYET ANKETİ SAHİBİNİ BULDU

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Gençlik Kampları Dairesi tarafından düzenlenen “Ödüllü memnuniyet anke

banner73
Genel 19.12.2017, 13:04 19.12.2017, 13:04
18
ÖDÜLLÜ MEMNUNİYET ANKETİ SAHİBİNİ BULDU
banner36

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Gençlik Kampları Dairesi tarafından düzenlenen “Ödüllü memnuniyet anketi” sonucunda ödül kazanan Karabük Gençlik Merkezi üyesi olan Erkan Ağan ödülünü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin’in elinden aldı.

Her yıl Gençlik Kampları yaz dönemlerinin bitmesiyle birlikte uygulanan ve Gençlik Kampları Dairesince son derece önemsenen “Ödüllü memnuniyet anketi” sonuçları belli oldu. Kampların genel durum değerlendirmesine katkı sağlayan gençler arasından yapılan çekiliş sonunda Karabük’ten Tokat Gençlik Kampına katılarak ödül almaya hak kazanan Erkan Ağan oldu.

“Ödüllü memnuniyet anketi” kazananlarının açıklanmasının ardından Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa Çakır eşliğinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin’e makamında ziyaret eden gençlik merkezi üyesi Erkan Ağan, kamplar hakkında Çetin’e bilgi verdi.

Güzel bir kamp süreci geçirdiklerini ve ankete katılarak hediye kazandıkları için mutlu olduklarını belirten gençlik merkezi üyesi Erkan Ağan, hayata geçirilen bir birinden değerli projeler için Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teşekkür ettiler.

Gençlik Merkezi Üyesi Erkan Ağan’ı tebrik eden İl Müdürü Çetin; Gencimizi, kampların genel durum değerlendirmesine katkı sağladığı için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
9
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74