ÖDÜLLÜ BERBERİMİZ OLDU...

Türkiye Berberler ve Kuaförler Odasına bağlı çok sayıda Berberler ve Kuaförler Odasının da içinde bulunduğu "Türkiye'nin Sihirli Elleri" adı altı

banner73
Genel 25.04.2019, 13:39 25.04.2019, 13:39
78
ÖDÜLLÜ BERBERİMİZ OLDU...
banner36

Türkiye Berberler ve Kuaförler Odasına bağlı çok sayıda Berberler ve Kuaförler Odasının da içinde bulunduğu "Türkiye'nin Sihirli Elleri" adı altında Ankara'da yapılan yurt genelindeki yarışmaya 81 ilden katılım olurken, Karabük'ten de Erkek Kuaförler kategorisinden Dağkıran Erkek Kuaför sahibi İbrahim Dağkıran katıldı.

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara'da yapılan Erkek Kuaförler yarışmasında dereceye girerek ödül alan Karabüklü Erkek Kuaförü İbrahim Dağkıran, geçtiğimiz yıl da Federasyonun düzenlediği milli takım seçmelerinde Batıkaradeniz bölge birincisi olmuştu.

Yurt genelindeki erkek kuaförlerinin yarıştığı organizasyonda ödül alan Dağkıran, "Hedefim erkek kuaförlerinde milli takıma girip dünya genelinde ülkemi temsil etmek ve memleketim Karabük'ü gururlandırmak." dedi.

Erkek kuaförü İbrahim Dağkıran ayrıca sık sık ücretsiz saç kesimi yaptığı Karabük Huzurevine de yaptığı eşya bağışları ile küçük bir berber odası açtırmıştı.

Yorumlar (0)
2
açık
banner23
banner17
banner18
banner39