NİYAZİ GÜNEŞ 'MUHALEFETİN VİZYONU YOK'

Ak Parti Karabük Milletvekili Adayı Niyazi Güneş seçim çalışmalarına devam ediyor. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini yoğun şekilde sürdüren Güneş,

banner73
Genel 09.06.2018, 16:03 09.06.2018, 16:03
20
NİYAZİ GÜNEŞ 'MUHALEFETİN VİZYONU YOK'
banner36

Ak Parti Karabük Milletvekili Adayı Niyazi Güneş seçim çalışmalarına devam ediyor. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini yoğun şekilde sürdüren Güneş, 24 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Güneş değerlendirmesinde muhalefete yüklenerek, “Bizdeki muhalefetin ülkeye çivi çakma gibi bir derdi yok, bırakın çivi çakmayı, çakılmış çiviyi nasıl sökeriz onu düşünüyorlar. Ak Partinin vizyon projelerini durdurma, engelleme, satma vaadi veriyorlar. Bakın, 3. Havaalanı, Nükleer Enerji Santralleri, Köprüler ve daha birçok hizmeti durduracaklarını açık açık söylüyorlar. Peki Hemşehrilerimizin karşısına hangi projelerle geliyorlar? Ben size söyleyeyim bunların projeleri Ak Parti ne yapmışsa onu yıkmak veya sökmek. Vatandaşlarımıza sesleniyorum, oy istemeye geldiklerinde vaatlerini sorsunlar, memlekete ne yapacaklar onu sorsunlar, ülkeyi nasıl kalkındıracaklar bunları sorsunlar, ne cevap verecekler. Şunu da söylemek gerekirse muhalefetin yıkıp sökme vaatleri, vizyonları olmadığını gösteriyor. Ak Parti’nin projeleri karşısında ürettikleri bir şey de yok. Hemşehrilerimiz de muhalefetin hizmet edemeyeceklerini görüyor ve biliyor. Bu hizmetleri, projeleri Ak Partinin yapacağını da biliyor“ dedi.

Güneş seçim çalışmalarını haddehane ziyaretlerini sürdürerek devam etti.

Yorumlar (0)
6
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74