MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Düzenli olarak gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı Sunal Tülbentçi Öğretmen Evinde Yapıldı. Toplantıya Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmeze

Genel 30.04.2019, 17:54 30.04.2019, 17:54
20
MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI
banner36

Düzenli olarak gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı Sunal Tülbentçi Öğretmen Evinde Yapıldı.

Toplantıya Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin yanı sıra, İlçe Emniyet Müdürü Cavit Yılmaz Tamtürk, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Burak Ören, İl Genel meclis üyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının İdarecileri ile çok sayıda Muhtar katıldı.

İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından verilen kene ile mücadele birifinginin ardından kısa bir konuşma yapan Başkan Köse, Safranbolu Belediyesi olarak muhtarları önemsediklerini ifade ederken; "Bu güzel kente inşallah hep birlikte çok güzel hizmetler vereceğiz" dedi.

Yaklaşmakta olan Ramazan ayı dolayısıyla ile hazırlıkların son aşamaya geldiğini hatırlatan Köse" Başta değerli hemşerilerim olmak üzere Tüm İslam âleminin Ramazan Ayını şimdiden tebrik ediyorum" diye konuştu.

Daha sonra muhtarların talepleri alınırken, İlçe Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer tarafından hizmetlerin ivedi bir selde ilerlemesi için gerekli teslimatlar verildi.

Toplantı soru cevap bölümü ile sona erdi

Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74