MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Karabük İl Milli Eğitim  Müdürü Ali Köse, İlçe Öğrenci Meclis Başkanları Toplantısı”nda öğrencilerle bir araya geldi. Toplantıya İl Mü

Genel 12.01.2018, 15:45 12.01.2018, 15:45
23
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
banner36
Karabük İl Milli Eğitim  Müdürü Ali Köse, İlçe Öğrenci Meclis Başkanları Toplantısı”nda öğrencilerle bir araya geldi.

Toplantıya İl Müdürü Ali KÖSE, beraberinde Müdür Yardımcısı Nevzat AKBAŞ ve Şube Müdürü Fatih DENİZ ile birlikte katıldı.

Ovacık İlçe Öğrenci Meclis Başkanının mazereti nedeniyle katılamadığı toplantıya Merkez İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Karabük Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Melihhan KARAİL, Eflani İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Recep ESAT, Eskipazar İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Seyhan Cengiz Turhan Anadolu Lisesi öğrencisi Esra UĞUR ve Safranbolu İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Altın Safran İlkokulu öğrencisi Elif TAPSIZ katıldı.

Toplantıda okullarındaki eğitim-öğretim faaliyetleri ve gerçekleştirilen sosyal etkinlikler ile Karabük il gündemine yönelik sosyal ve toplum hizmeti çalışmaları görüşüldü.

İlçe Öğrenci Meclis Başkanlarının bu toplantının izdüşümü olacak ilçe toplantılarını kendi ilçelerinde gerçekleştirecekleri bildirildi.
Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74