MİİLETVEKİLİ ÜNAL'DAN PAZAR ESNAFINI ZİYARET

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal Karabük Merkez’de Cuma pazarı esnafını ziyaret etti. AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, AK Parti

banner73
Genel 21.09.2018, 13:18 21.09.2018, 13:18
17
MİİLETVEKİLİ ÜNAL'DAN PAZAR ESNAFINI ZİYARET
banner36

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal Karabük Merkez’de Cuma pazarı esnafını ziyaret etti.

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu, AK Parti Karabük İl ve İlçe yönetimi ile beraber esnafı ziyaret etti.

Ziyarette Konuşan Ünal, “AK Parti olarak bizler sadece seçimlerde değil her zaman esnafımızla halkımızla iç içe olmaya çalışıyoruz.” dedi.

Ünal, Türkiye'deki son yaşanan gelişmeleri vatandaşlar ve esnafla değerlendirme imkanı bulduklarını anlatarak, şunları söyledi, “Türkiye'yi darbe girişimleri ile dize getiremediler. Türkiye'yi terör örgütleriyle de teslim alamadılar. Türkiye'yi ekonomik darbe girişimiyle de dize getiremeyecekler, teslim alamayacaklar. Piyasadaki sorun ve sıkıntıların farkındayız. Türkiye bu sorunların ve sıkıntıların üstesinden gelecek güçtedir. Türkiye bir kez daha bu süreci de güçlenerek atlatacaktır." Diye konuştu.

Pazar esnafının Milletvekili Ünal’a ilgisi büyüktü oldukça sıcak ve samimi geçen Pazar ziyaretinde vatandaşlar memnuniyetlerini anlattı.

Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74