MHP'DEN KARABÜK'E 'EVET' ÇIKARMASI

MHP'Lİ ÜST DÜZEY İSİMLER HALK OYLAMASI KAPSAMINDA "EVET" KAMPANYASI İÇİN KARABÜK'E GELİYOR

banner73
Genel 03.04.2017, 10:54 03.04.2017, 10:54
17
MHP'DEN KARABÜK'E 'EVET' ÇIKARMASI
banner36
MHP'Lİ ÜST DÜZEY İSİMLER HALK OYLAMASI KAPSAMINDA "EVET" KAMPANYASI İÇİN KARABÜK'E GELİYOR3 Nisan Demir Çelik Fabrikalarının temelinin atılmasının yıldönümü ve Karabük'ün Kuruluşu münasebetiyle gerçekleştirilecek etkinliklere katılmak üzere MHP'den geniş bir kadro Karabük'e geliyor.

Aralarında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MYK Üyesi Yaşar Yılmaz ve Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan'ın da olduğu birçok isim bugün Karabük'e gelerek, Genel Başkan Yardımcısı Durmaz'ın başkanlığında saat 12:00'da Nafiz Kayalı Spor Salonu'nda genişletilmiş il divan toplantısına katılacaklar.

Heyet burada 16 Nisan'da yapılacak olan halk oylamasında neden "evet" denilmesi gerektiğini parti kadrolarıyla istişare edecek. Toplantıya İl ve İlçe teşkilatlarının yanı sıra birçok partilinin katılması bekleniyor.

Heyet daha sonra Karabük Belediye tarafından yapımı tamamlanan ve bugün saat 18:30'da açılışı yapılacak olan Bulak yolu mevkindeki Kanyon Köprü açılışına katılacak. Ayrıca MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ın burada bir konuşma yapması bekleniyor.
Yorumlar (0)
18
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74