MHP ADAYLARI ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

24 Haziran seçimleri için hızlı bir çalışma temposu sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Seyit Ahmet Karabacak, seçim çalışmala

banner73
Genel 28.05.2018, 15:30 28.05.2018, 15:30
10
MHP ADAYLARI ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
banner36

24 Haziran seçimleri için hızlı bir çalışma temposu sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Seyit Ahmet Karabacak, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Milletvekili adaylarını ilk açıklayan parti olan Milliyetçi Hareket Partisi, seçim çalışmaları kapsamında Onel Alışveriş Merkezi ve Kares Alışveriş Merkezi ile 5000 Evler semt pazarı esnafını ziyaret etti.

MHP Karabük İl Başkanı Dr. Adem Kar, MHP Karabük Milletvekili adayları Seyit Ahmet Karabacak, Çetin İpek ve Ahmet Dönmez ile parti teşkilatları, Ülkü Ocakları ve MHP Kadın Kolları’ndan oluşan heyet; ziyarette esnaf ve vatandaşlardan destek istedi. MHP Karabük İl Başkanı Dr. Adem Kar, seçim çalışmalarına hızlı bir tempo ile başladıklarını ve aynı tempo ile çalışmalarını sürdürdüklerini belirtirken; “Vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakına, milletvekili seçiminde ise partimize oy vereceklerinden şüphemiz yok.” dedi.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74