METEOROLOJİ UYARMIŞTI 'HEYELAN'

Meteoroloji gün içerisinde "Yağışların sebep olacağı sel, su baskını, heyelan, ulaşımda aksamalar gibi olumsuz

Genel 09.11.2015, 22:24 09.11.2015, 22:24
14
METEOROLOJİ UYARMIŞTI 'HEYELAN'
banner36
Meteoroloji gün içerisinde "Yağışların sebep olacağı sel, su baskını, heyelan, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir." şeklinde uyarmıştı. 

YAĞMUR SONRASI YAMAÇTAN KOPAN KAYALAR YOLA DÜŞTÜ

KAYALARA ÇARPAN SERVİS ARACI HASAR GÖRDÜ

HEYELAN

Karabük'te şiddetli yağışlar sonucu meydana gelen heyelan nedeniyle bir servis minibüsü hasar görürken, Karabük-Zonguldak karayolunda ulaşım tek şeride düştü.

Kente öğlen saatlerinde başlayan ve giderek şiddetini artıran sağanak yağış sonucu Karabük-Zonguldak karayolu Fatih Mahallesi yakınlarında meydana gelen heyelanda yaklaşık 50 metreden yola tonlarca ağırlığında kayalar düştü. Kaya parçaları, yoldan geçen Ramazan Bağbaşı yönetimindeki 78 S 5021 plakalı servis minibüsüne de isabet ederek maddi hasara neden oldu. Servis şoförü Ramazan Bağbaşı, her şeyin bir anda olduğunu ve araçta yolcular olduğunu söyleyerek, kazayı ucuz atlattıklarını belirtti.

Trafik polisleri heyelan nedeniyle yolda tedbir alırken, Karayolları ekipleri tek şeridi kapanan yolun ulaşıma açılması için çalışma başlattı.

HEYELAN KARABÜK
Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39