MESCİER'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yay

Genel 27.10.2018, 11:58 27.10.2018, 11:58
14
MESCİER'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
banner36

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Başkan Mescier yayımladığı mesajda,


“Asırlar boyunca bağımsız olarak yaşamış Türk Milletinin yeniden dirilişinin simgesi olan Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünü hep birlikte kutlamanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz.


Cumhuriyet, yeni kurulan bir devletin, ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği eşsiz bir savaşın sonucunda elde ettiği büyük bir zaferdir.Cumhuriyetin sağladığı barış ve huzur ortamı sayesinde, Türkiye, eğitimden sağlığa, sanayileşmeden altyapıya, her alanda önemli atılımlar gerçekleştirmiştir. Türk milleti, Türkiye'yi çağdaş ve demokratik dünyayla bütünleştirmek için 95 yıl önceki azim ve kararlılığına bugün de  sahip olduğunu ortaya koymaktadır.


Bu duygu ve düşüncelerle,başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyorum" dedi.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74