MERDİVEN YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Belediye ekipleri, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin talimatları doğrultusunda, kentin birçok noktasında bulunan

Genel 26.12.2017, 14:08 26.12.2017, 14:08
20
MERDİVEN YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36
Belediye ekipleri, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin talimatları doğrultusunda, kentin birçok noktasında bulunan ve vatandaşlar tarafından sıkça kullanılan merdivenlerin yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Kentin fiziki şartları nedeniyle halkın daha rahat ulaşım sağlayabilmesi adına birçok noktada yapılmış olan ve zamanla eskiyen merdivenler, Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yenilenerek halkın kullanımına sunuluyor. Belediye ekipleri, merdiven yenileme çalışmalarına 5000 Evler Mahallesinde devam ediyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda mahallelerdeki tahrip olmuş merdivenlerin yenilendiğini belirtti. Vatandaşların sıkıntı yaşadığı mahallelere öncelik verdiklerini ve çalışmaların program dahilinde tüm mahallelerde devam edeceğini ifade eden Başkan Vergili, vatandaşların memnuniyetine önem verdiklerini de sözlerine ekledi.
Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39