MEHMET MESCİER ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİNDEN EL SANATLARI SERGİSİ

Gençlik Merkezi ve Mehmet Mescier Özel Eğitim İş Eğitim Uygulama Merkezi ile ortaklaşa yaptığı ahşap boyama eğitimi öğrencilerinin emek verdiği b

Genel 04.10.2017, 16:57 04.10.2017, 16:57
18
MEHMET MESCİER ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİNDEN EL SANATLARI SERGİSİ
banner36

Gençlik Merkezi ve Mehmet Mescier Özel Eğitim İş Eğitim Uygulama Merkezi ile ortaklaşa yaptığı ahşap boyama eğitimi öğrencilerinin emek verdiği birbirinden değerli eserler Karabük Gençlik Merkezinde sergilendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları , Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa Çakır ,Antrenör ve öğrencilerin katılımı içinde gerçekleşen sergi yoğun katılım içinde gerçekleşti.

Yoğun katılım içinde gerçekleşen sergi açılışında konuşan Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin ; Öğrencilerimizi tebrik ediyorum düşündükleri çalışmalarını el emeğine dökerek bugün bizlere gösterecekler.

Amacımız gençlerle her zaman beraber olmak onlara hem sportif hemde sosyal etkinliklerde destek olmak, bu asli görevimizi bugün yerine getirmeye çalıştık.Emeği geçen herkese teşekkür eder başarılar dilerim dedi.

Kurdela kesimi ile açılan sergi, büyük beğeni topladı.

Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39