MEDİKAR HASTANESİ KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Karabük ve bölgenin en büyük özel hastanesi konumunda olan Özel Medikar Hastanesi kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. Hasta memnuniyetine son derece

Genel 03.12.2018, 18:27 03.12.2018, 18:27
47
MEDİKAR HASTANESİ KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR
banner36

Karabük ve bölgenin en büyük özel hastanesi konumunda olan Özel Medikar Hastanesi kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor.

Hasta memnuniyetine son derece önem veren Özel Medikar Hastanesi, kentte ve çevre illerdeki hastalarına daha iyi hizmet sunabilmek adına, hekim kadrosuna Safranbolu Devlet Hastanesinde görev yapan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Yurdagül Mukul ve Ortopedi Uzmanı Op.Dr. Halil İbrahim Gümüş’ün göreve başladığını duyurdu.
Şu an iki çocuk hastalıkları uzmanının görevde olduğunu, yakın bir zamanda üç kişilik çocuk hastalıkları uzman kadromuz ve nükleer tıp uzmanımızla hizmetimize devam edeceğiz denildi.

Kadrosunu her geçen gün güçlendiren Özel Medikar Hastanesi Başhekimliği tarafından yapılan açıklamada, “Bölgemiz ve çevre iller için sıra beklemeden hızlı bir şekilde hastaların muayene olabildiği ‘Sağlığa Uzanan Dost Eli’ sloganıyla hizmetimize kesintisiz devam ediyoruz. Özel Medikar Hastanesi ailesine, yeni katılan hekimlerimize başarılar, halkımız adına hayırlı olmasını dileriz” denildi.

Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74