MARKETTE SİLAHLI SOYGUN GİRİŞİMİ

Karabük’te 32 yaşındaki Volkan B., elinde kurusıkı tabanca ile markete girip kasayı soymaya kalktı. Paraları vermemek için direnen kasiyerin elinden

Genel 01.09.2017, 13:17 01.09.2017, 13:17
22
MARKETTE SİLAHLI SOYGUN GİRİŞİMİ
banner36

Karabük’te 32 yaşındaki Volkan B., elinde kurusıkı tabanca ile markete girip kasayı soymaya kalktı. Paraları vermemek için direnen kasiyerin elinden tabancasını aldığı şüpheli, gelen polisler tarafından yakalandı. Olay güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün Yüzüncü Yıl Mahallesi 1009 Caddede bulunan markette meydana geldi. Volkan B., iddiaya göre evinin karşısında bulunan markete girip yanındaki kurusıkı tabancayı kasiyere doğrultarak kasadaki paraları vermesini istedi. Şüpheli, parayı vermemek için direnen kasiyer Cihan Eren’e tabancanın namlusu ve kabzesi ile vurdu. Bu sırada marketin yakınında bulunan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadelesi Şubesi ekipleri geldi.

Polisler silah çekerek şüpheliye teslim olmasını istedi. Bu sırada şüpheli tabanca ile kasiyerin ayaklarına doğru ateş etti. Silahın kurusıkı olduğunu anlayan Cihan Eren, şüphelinin elindeki tabancayı aldı. Bu sırada içeriye giren polisler Volkan B.’yi yere yatırıp kelepçeleyerek gözaltına aldı. Başına aldığı darbelerle hafif yaralanan kasiyer Cihan Eren, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olay anı marketteki güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Daha önce hırsızlık ve uyuşturucu gibi suçlardan sabıkası bulunan Volkan B., emniyetteki işlemleri ardından bugün adliyeye sevk edildi.

Yorumlar (0)
11
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74