MAHALLE ASANSÖRLERİNE PİSLİKTEN GİRİLMİYOR

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin en başarılı bulunan

banner73
Genel 22.06.2020, 16:20 22.06.2020, 16:20
54
MAHALLE ASANSÖRLERİNE PİSLİKTEN GİRİLMİYOR
banner36
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin en başarılı bulunan Kayabaşı, Kartaltepe, Esentepe ve Öğlebeli gibi yüksek mahallelerine çıkılan bazı asansörlerin içine pislikten binilmiyor.

Başkan Vergili’nin şehrin çeşitli yerlerine yaptığı asansörler ve yürüyen merdiven uygulamaları halkın büyük takdirini toplamıştı.

Özellikle Kayabaşı, Esentepe, Kartaltepe ve Öğlebeli mahallelerine daha kolay çıkılması için yapılan asansörler halkın en yoğun kullandığı ve hayatı kolaylaştıran projeler olarak çok beğeniliyor.

Bazı mahallelerde bulunan asansörlerde Belediye işçileri görevlendirilmiş durumda ve kullanımı ile temizliğinden sorumlu olmasına rağmen asansör kabinlerinin içinin çok pis olmasını eleştiren vatandaşlar bir hayli dertli.

"Başkan Vergili, Türkiye’de örneği az görülen böyle harika projeleri yaparak bizim hizmetimize sundu. Ondan Allah razı olsun." şeklinde ifadelerde bulunan vatandaşlar, "Asansörlerin bazılarının içine pislikten binilmiyor. Halkın hizmetine sunulan böyle güzel uygulamaları keşke ilk günkü gibi temiz koruyabilsek." Diyorlar.
Yorumlar (0)
4
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74