KÜLLİYENİN SANDALYELERİ KARAKAŞ AİLESİ'NDEN

Bölgemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından olan Sandalye Fabrikası, Türkiye Cumhuriyeti'nin yeni sisteme geçişi ile ilk Başkan'ı seçilen Recep Tayy

banner73
Genel 10.07.2018, 13:19 10.07.2018, 13:19
84
KÜLLİYENİN SANDALYELERİ KARAKAŞ AİLESİ'NDEN
banner36

Bölgemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından olan Sandalye Fabrikası, Türkiye Cumhuriyeti'nin yeni sisteme geçişi ile ilk Başkan'ı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin töreni sonrasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen dev organizasyon için 5000 adet sandalye üretti.

Birçok ülkeden başkan ve başkanlık düzeyinde isimlerin, milletvekillerinin ve çok sayıda davetlinin katıldığı organizasyonda kullanılan sandalyeler üretim faaliyetlerini bölgemizde sürdüren Sandalye Fabrikası tarafından karşılandı. Geçtiğimiz dönemde AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı olan Ş. Sertaş Karakaş'ın sahibi olduğu Sandalye Fabrikası, toplam 70 bin metrekare açık ve kapalı alanda faaliyetlerini sürdüren, bünyesindeki 2 şirket ve 3 fabrika ile ahşap, metal ve plastik sandalye üretimi ile bölge ekonomisine ciddi katkı sağlıyor.

Başkan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde verdiği davette ürettikleri sandalyelerin kullanılmasının kendilerini ayrıca mutlu ettiğini dile getiren Sandalye Fabrikası sahibi Ş. Sertaş Karakaş, "Türkiye'nin tamamına yayılan ve 60 ülkeye ihracat yapan bir firma olarak hizmet sunduğumuz bu son organizasyon benim için ayrıcalıklı oldu. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk Başkan'ı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgim malumunuzdur. Onun verdiği böylesine özel bir davet için 5000 adet sandalye üreterek verdiğimiz hizmetten gayet memnunuz. Üç kuşaktır devam ettirdiğimiz ve günümüz itibariyle üç kardeş olarak yola devam ettiğimiz bölgemizdeki faaliyetlerimizi geliştirmeye, ticaret hacmimizi büyütmeye ve ülkemiz ekonomisine katkı sunmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

[gallery link="file" columns="2" ids="54528,54529,54530,54531"]

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74