KTSO BAŞKANI TUNCAY ÖZCAN'IN 'GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI' KUTLAMA MESAJI

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Tuncay Özcan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle ku

Genel 22.07.2017, 13:59 22.07.2017, 13:59
17
KTSO BAŞKANI TUNCAY ÖZCAN'IN 'GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI' KUTLAMA MESAJI
banner36

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Tuncay Özcan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.


Özcan yayımladığı mesajında; Türk basını,tarihin her döneminde milletin gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli ve tarafsız bir şekilde yerine getirmiştir.Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Basın, Milletin Müşterek Sesidir” ifadesi basının toplumu aydınlatması bakımından üstlendiği misyonu en güzel şekilde açıklamaktadır.

Bölgemizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan, İlimiz ve ilçelerimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkılar sağlayan yerel basınımızın, özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da memleketimizin gelişip güzelleşmesi yönünde el ele verip hep birlikte çalışıp yerine getireceğimize inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle zor şartlarda ve büyük bir özveriyle görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışan, halkı doğru ve aydınlatıcı bilgilerle aydınlatan ve bu uğurda hizmet veren tüm basın mensuplarını tebrik eder, Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı yürekten kutlarım.
Yorumlar (0)
11
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74