KOMANDOLARDAN MESAJ VAR

CİZRE'DEN KARABÜK HALKINA SELAM VAR

banner73
Genel 11.02.2016, 19:32 11.02.2016, 19:32
18
KOMANDOLARDAN MESAJ VAR
banner36
CİZRE'DEN KARABÜK HALKINA SELAM VAR

mesaj

Geçtiğimiz günlerde Karabük Emniyet Müdürlüğü personeli, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların yanı sıra Kardemir Karabükspor taraftarlar derneği Mavi Ateş üyeleri, başlatılan kampanya kapsamında Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan polis ve askerler için yiyecek, giyecek ve kuru gıdadan oluşan hediye paketleri göndermişti.

Karabük Emniyet Teşkilatının yanı sıra Mavi Ateş taraftar grubu ile birçok sivil toplum örgütünün desteklediği kampanya yoğun ilgi görmüştü.

KÜÇÜK SELİM'İN HAZIRLADIĞI YEMEK KOMANDO ABİLERİNE ULAŞTI

Kolilenen kuru gıda ve kışlık erzakların Doğu ve Güneydoğu'da görevli polis ve askerlere ulaştırıldığını bugün haber merkezimize ulaşan Cihat Uzman'dan öğrendik.

Üzerinde "6 yaşındaki oğlum Selim Önder sizin için elleriyle hazırladı." yazan gıda paketinin resmini çekerek tarafımıza ulaştıran Cihat Uzman, mesajında "Sevgili KARABÜK halkı sevginizi katarak hazırlamış olduğunuz yiyecekler bizlere ulaştı. ALLAH sizleri arkamızdan eksik etmesin. İyiki varsınız. JANDARMA KOMANDO'lardan çok selamlar. Cizre'den selamlar. " ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74