KGİD'DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği (KGİD) Başkanı Serap Karaoğlu, yönetim kurulu adına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler G

Genel 09.01.2018, 21:08 09.01.2018, 21:08
18
KGİD'DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
banner36
Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği (KGİD) Başkanı Serap Karaoğlu, yönetim kurulu adına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Karaoğlu mesajında, "Anayasamızdan aldığı güçle görevini yapan ve yayınlarıyla toplumların haber alma ihtiyacını karşılayan, yönetilenler adına yönetenleri denetlemekte, yapıcı eleştiriler yönelterek toplumsal huzur ve barışın tesisinde önemli bir rol üstlenen medya kuruluşlarında çalışanlar için 10 Ocak, Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanmaktadır.
Medya alanında yapılan hukuki düzenlemeleri, bağımsız ve tarafsız basının teminatı olarak görüyoruz. Medya alanında çalışan arkadalarımızın sosyal hakları başta olmak üzere, her türlü iyileştirici, yapıcı çabaların destekcisi ve takipcisiyiz.
Mesleki ilkelerden taviz vermeden zor şartlar altında görevlerini yerine getiren bütün meslektaşlarımın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık, esenlik ve başarı dolu bir hayat diliyorum." ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
15
açık
banner17
banner18
banner39
banner74