KGC'DEN ÜRKMEZER'E ZİYARET

Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Safranbolu Kaymakamı ve Be

banner73
Genel 20.07.2017, 14:50 20.07.2017, 14:50
18
KGC'DEN ÜRKMEZER'E ZİYARET
banner36

Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 


Ziyarette konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya, Safranbolu'nun Karabük, dolayısı ile Türkiye açısından çok önemli bir ilçe olduğunu, gerek tanıtım gerekse hizmetlerin aktarımı noktasında ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Devletin bana tevdi ettiği her iki görevi de en iyi şekilde yapmak için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımı sürdürüyorum.

Safranbolu halkı son derece mütevazi ve her şeyin en iyisine layık. Belediye başkanlığı görevimin yanı sıra asli olan Kaymakamlık görevim nedeniyle köy ziyaretlerimi de yapıyorum. Oraların da sorunlarını yerinde inceliyorum. Vatandaşlarımızla sohbet ediyorum, yine nezaket ziyaretinde bulunan vatandaşlarımı ziyaretlerini kabul ediyorum.

Yaptığım çalışmalarım sırasında bizlere yardımcı olan herkese sizlerin şahsında tüm Safranbolu halkına teşekkür ederim” dedi.

Ayrıca Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ürkmezer, basının gerek ülke, gerek il ve ilçelerin tanıtımında, gerçekleşen hizmetlerin vatandaşa aktarılması, keza vatandaşın dertlerinin idarecilere bildirilmesinde çok büyük rol oynadığını ifade ederek, "Amacımız bulunduğumuz yöreye en iyi en güzel hizmeti verebilmek. Bunun için çaba sarf ediyoruz.

Sizlerinde destekleri ile bunu başaracak ve hizmet bayrağını her daim en yukarılarda tutacağız. Ben bir kez daha nazik ziyaretlerinden dolayı Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.
Yorumlar (0)
16
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74