KAYA, 'ŞOFÖR ESNAFIMIZLA HER DAİM BERABERİZ'

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, Safranbolu'da hizmet veren servis şoförleri ile buluştu. Kaya, bir araya geldiği S

Genel 21.02.2019, 13:35 21.02.2019, 13:35
13
KAYA, 'ŞOFÖR ESNAFIMIZLA HER DAİM BERABERİZ'
banner36
AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, Safranbolu'da hizmet veren servis şoförleri ile buluştu.

Kaya, bir araya geldiği SS 75 Nolu Servis Taşıyıcıları Kooperatifi Üyeleri ile kahvaltının ardından uzun süre sohbet etti. Verilen kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan Kaya, "Öncelikle davetimize İcabet eden herkese teşekkür ediyorum "dedi.

Gerek ev, gerekse esnaf ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgi ve alakasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Ali Kaya; “ Şoför Esnafımız önemli bir sorumluluğa sahip. Her gün yüzlerce can sizlere emanet. Zaman zaman aksaklıklar yaşanabiliyor bunların farkındayız. Bu noktada karşılaşacağınız sorunlarda sizin için elimizden gelen gayreti göstereceğimize emin olabilirsiniz ” dedi.

Şoför esnafı ile yalnızca bu güne mahsus değil her daim birlikte, hasbıhal halinde olduklarını kaydeden Ak Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya; “ Sorunları ve çözümlerini biliyoruz. Bu yönde sizlerle birlikte istişare içerisinde olmaya devam edeceğiz. Bununla birlikte Türkiye'de belediyeciliğin en güzel örneklerinin AK Parti ile başladığını ifade eden Ali Kaya; "Uzun süredir siyasette milletimize hizmet etmenin gayreti içerisinde oldum. Hizmete devam edeceğim. 2002 yılında ülkemiz AK Parti ile tanıştı ve Türkiye’de birçok şey değişti. Belediyecilikte, Ulaşımda, Turizmde, Teknolojide, Bilimde, Sanayide ve daha birçok alanda büyük ivmeler yakalandı. Biz bu Şehrin sahip olduğu potansiyeli çok iyi biliyoruz ve iktidarımızın var olan imkânları ile en iyi şekilde harmanlayarak daha ileri bir noktaya taşımak istiyoruz. Hem milletimizin, hem hemşerilerimizin gönlünde yer edineceğiz, hem de Safranbolu’da hizmet çıtasını çok daha yukarılara çıkaracağız ” diye konuştu.

Konuşmanın ardından bir süre daha sohbet edilen kahvaltı programının ardından, hatıra fotoğrafı çekildi.
Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74