KARDEMİR İŞÇİ ALIYOR

AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz bugün Karabük Net Haber ve Seçim 2018 ortak canlı yayınında yaptığı özel açıklamada KARDEMİR A.Ş'nin çok

banner108
Genel 12.06.2018, 18:23 12.06.2018, 18:23
43
KARDEMİR İŞÇİ ALIYOR
banner36

AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz bugün Karabük Net Haber ve Seçim 2018 ortak canlı yayınında yaptığı özel açıklamada KARDEMİR A.Ş'nin çok yakında işçi alımı ilanına çıkacağını belirtti.

İl Başkanı Altınöz "KARDEMİR A.Ş. Yöneticileri ile geçtiğimiz gün yaptıkları bir görüşmede Karabüklülerin işçi alımı ile ilgili ciddi bir beklenti içinde olduğunu söyledik ve siyasi irade olarak bizimde bölge istihdamı noktasında üzerine düşenlerini yapmalarını istedik. Kısacası KARDEMİR Yönetimi işçi alımı ile ilgili talebimize çok olumlu yaklaştılar. Bu gün yarın işçi alımı ile ilgili KARDEMİR A.Ş'den bir açıklama bekliyoruz." diye konuştu.

İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, kaç kişi ve ne zaman alınacağı noktasında da şu bilgileri içeren bir açıklama yaptı; "Geçtiğimiz aylarda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız geldiğinde KARDEMİR'in bin kişilik bir alım yapmasının söz konusu olduğu gündeme gelmişti. Ağanın eli tutulmaz biz en az geçtiğimiz aylarda gündeme gelen Bin kişinin yarısı olsun isteriz ve beklentimiz de o yönde. İşçi alımı ile ilgili alım açıklamasının da bayramdan önce KARDEMİR A.Ş tarafından yapılacağını umuyoruz"

AK Parti İl Başkanı Altınöz ayrıca KARDEMİR A.Ş'nin işçi alım ilanında Karabük'te yaşayan kişilerin ve Karabüklülerin alınması kriterlerinin olacağını da verdiği bilgilerin arasına ekledi.

Yorumlar (0)
banner11
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74