KARAOĞLU PARTİ BİNASINDA ADAYLIK AÇIKLAMASI YAPTI

27.Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Aday Adayı Sedat Karaoğlu, CHP İl Başkanlığında adaylığını açıkladı. CHP İl ve İlçe te

banner73
Genel 09.05.2018, 17:39 09.05.2018, 17:39
43
KARAOĞLU PARTİ BİNASINDA ADAYLIK AÇIKLAMASI YAPTI
banner36

27.Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Aday Adayı Sedat Karaoğlu, CHP İl Başkanlığında adaylığını açıkladı. CHP İl ve İlçe teşkilatlarının katılım gösterdiği toplantıda Sedat Karaoğlu, “Herşey Karabük’ü sevmekten ibaret” diyerek adaylığını bildirdi.

Karaoğlu ilk olarak kısaca özgeçmişinden bahsederek, “1960 Karabük doğumluyum bir kız bir oğlum var. Karabük’te ticaret yapıyoruz, Gazetecilik, Turizm, kendim mühendisim. Ticaretin her alanında olmaya çalışıyoruz. Demokratik Sol Partide bir dönem Meclis üyeliği, Ticaret Odasında iki dönem yönetiminde bulundum, bunun yanında da birçok sivil toplum örgütünde hem kurucu üyelik hem de üyelik yaptım halen daha eşim Serap Karaoğlu CHP’nin Safranbolu Belediyesinde meclis üyesi olarak görev yapıyor. Babam 1977-78 yıllarında CHP’nin İlçe Başkanlığını yaptı. Yani temelden Cumhuriyet Halk Partiliyim. Bunu zaten söylemeye gerek yok herkes biliyor, değilim desem de kimse inanmıyor ama böyle bir yapının içerisinde olduğum için gurur duyuyorum, onur duyuyorum. Böyle bir yola çıktım, sizlerin desteği ile İnşallah partimin de desteği ile başarılı olurum diye düşünüyorum. Çünkü hep çıktığım günden beri şunu söylüyorum gerçekten bu sefer insanların gözünde değişik bir ışık var. Türkiye genelindeki ışığı Karabük’e de yansıtacağız bu sefer Cumhuriyet kenti olan Karabük’ten mutlaka ve mutlaka ben 1’de demiyorum çok iyi bir oy oranı ile yüzde 50’leri geçerek Türkiye’ye destek olacağız diye düşünüyorum. Ben hepinizin desteğini arkamda görmek istiyorum. Bu İl ve İlçe Yönetimleri ile birlikte çok iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum. Çünkü çok iyi bir alt yapı var gördüğüm kadarı ile biliyorum zaten de mesleğim icabı, Gazeteciyim her şeyde hemen hemen hemfikiriz çok içinde olmasak da biliyoruz ne olduğunu. İl ve İlçe Örgütlerine inanıyorum, güveniyorum ve bu yolda da hep birlikte yüzde 50’lilerin üzerine çıkacağımızı düşünüyorum ve hepinizin desteğine ayrı ayrı ihtiyacım var. Buraya teşrif ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

“YOLLARA, BİNALAR DEĞİL, İNSANA YATIRIM YAPACAĞIZ”

Karabük’te yollara, binalar değil, insana yatırım yapacaklarını ifade eden Karaoğlu; “Karabük’te bir sürü yatırım var, insanlar yollardan, köprülerden bahsediyor fakat Karabük’te unutulan bir şey var, Karabük’te insan ruhuna hitap edecek şeyler gitti. Cumhuriyet Kenti Karabük’te maalesef insana hiç yatırım yapılmadı, yola yatırım yapıldı, devasa binalar yapıldı ama insana yatırımı hep beraber unuttuk, daha çok unutanlara, iktidardakilere bunu hep beraber hatırlatacağız. İnsana yatırım yapmanın ne demek olduğunu, insana yatırım yapmanın çok önemli olduğunu birlikte hatırlatacağız. Karabük doğası ile, ormanı ile, turizmi ile özel bir kent, bu özellikleri yitirmemesi lazım. Yenice HES olayına özellikle çok takıntılıyım. Bu Yenice HES olayını kesinlikle başka yöntemlerle, başka şekilde klasik itirazla değil, bu Şeker Kanyonunu kaybetmeyeceğiz bir şekilde kaybetmeyeceğiz. CHP olarak bizim düsturumuz insana yatırım yapmak, binalara, taşa yatırım yapmak değil, ben hatırlıyorum çocukken Karabük’te ne güzel şeyler olurdu. Karabük bir Cumhuriyet kenti, yani Cumhuriyetin yapı taşları var burada fakat zamanla bir takım güçler bu yapı taşları ile oynadılar maalesef, her şeyi ekonomiyle, parayla ve binalarla endekslediler, insana yatırım yapmayı unuttular, eğitimimizi, geleceğimizi çaldılar. İnşallah hep beraber el ele verip bunu tekrar Karabük’te vücuda getireceğiz, ayağa kaldıracağız” dedi.

[gallery link="file" ids="52361,52362,52363"]

Yorumlar (0)
2
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74