KARABÜK'TE POMPALI DEHŞETİ

Karabük’te bir araç içinden büfeye yapılan pompalı tüfekle saldırı sonucu 3 kişi yaralandı. Olay sonrası kaçan 3 kişiden ikisi Asayiş şube Mü

Genel 18.10.2017, 01:57 18.10.2017, 01:57
28
KARABÜK'TE POMPALI DEHŞETİ
banner36

Karabük’te bir araç içinden büfeye yapılan pompalı tüfekle saldırı sonucu 3 kişi yaralandı. Olay sonrası kaçan 3 kişiden ikisi Asayiş şube Müdürlüğü ekibin sıkı takibi sonucu kıskıvrak yakalandı.

Edinilen bilgiye göre olay Yeşilmahalle Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan bir büfede meydana geldi.

İddiaya göre büfe işletmeciliği yapan Mustafa E. ile yanında bulunan Sinan K. ve Hakan Ü. işyerinin önünde sohbet ettiği sırada yolun karşısına bir araç durdu. Araç içindeki bulunan Burhan Ç. daha önce aralarında bir husumet bulunan Selim K. ile görüşmek istedi.

Bu sırada aracın yanına giden Hakan Ü. araç içinde bulunanları konuşmak için çağırdığı sırada Burhan Ç. yanında getirdiği pompalı tüfek ile bir anda ateş etmeye başladı. Kaçmaya çalışan Hakan Ü. ile büfenin içinde bulunan Mustafa E. ve Selim K. vücutlarına isabet eden saçmalarla yaralandı. Yaralılar olay yerine çağrılan ambulanslarla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Bu sırada olayı gerçekleştiren Burhan Ç. yanında bulunan Yasin Y. ve Murat A. isimli şahıslarla olay yerinden kaçtı.

Mobese görüntülerinden aracın plakasını tespit eden Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri kaçan şahsıların peşine düştü. Ekipler kaçan şahıslardan Burhan Ç. ve Murat A.'yı yakalarken, Yasin Y.'nin ise aranmasına devam ediliyor.

Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39