KARABÜK'TE 'MUTLU VE BAŞARILI ÇOCUK NASIL YETİŞTİRİLİR?' SEMİNERİ

Bahçeşehir koleji nitelikli eğitim hizmetlerine devam ediyor. Türkiye’nin eğitimdeki öncü kuruluşu BUEK Karabük Bahçeşehir Koleji, İl Milli Eğ

Genel 16.03.2019, 13:38 16.03.2019, 13:38
16
KARABÜK'TE 'MUTLU VE BAŞARILI ÇOCUK NASIL YETİŞTİRİLİR?' SEMİNERİ
banner36

Bahçeşehir koleji nitelikli eğitim hizmetlerine devam ediyor.

Türkiye’nin eğitimdeki öncü kuruluşu BUEK Karabük Bahçeşehir Koleji, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Valiliği işbirliğiyle ilimiz için önemli bir çalışmayı gerçekleştiriyor.
17 Mart Pazar günü, Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat’ı “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?” adlı veli semineri ile Karabük halkıyla buluşturuyoruz.

Eğitim alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye genelinde büyük ses getiren ve “En İyi Genç Araştırmacı” ödülü alan Dr.Özgür Bolat, “Mutlu ve başarılı bir insan nasıl yetiştirilir?” sorusundan yola çıkarak, bir başarı ve mutluluk modeli oluşturmuştur. Veli seminerlerinde de bu başarı modelini katılımcılarla paylaşan Bolat, ayrıca ailelere somut öneriler de sunacaktır.

BUEK Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının 51 yıllık sağlam birikiminin ışığında dünya ile rekabet eden bireyler yetiştirme misyonuna sahip Özel Karabük Bahçeşehir Koleji tarafından düzenlenen seminer 17 Mart Pazar Günü saat 13.30’da Kent Meydanı Konferans Salonun da tüm halkımıza açık yapılacaktır.

Yorumlar (0)
8
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74