KARABÜK'TE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Karabük Belediyesi´nin kent genelinde yoğun bir şekilde yürüttüğü asfaltlama çalışmaları Kartaltepe, Belen ve Çerçiler Mahallele

Genel 26.08.2019, 16:30 26.08.2019, 16:30
38
KARABÜK'TE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36
Karabük Belediyesi´nin kent genelinde yoğun bir şekilde yürüttüğü asfaltlama çalışmaları Kartaltepe, Belen ve Çerçiler Mahallelerinde devam ediyor.

Kartaltepe, Belen ve Çerçiler Mahallelerinde bozuk olan eski asfaltlar freze makinesi ile kazınarak, yerine sıcak asfalt atılıyor. Göreve geldiğinde Karabük’ün önemli sorunlarından birisinin asfalt konusunda yaşandığını gören Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Karabük’ün dört bir yanını asfaltlayarak, kentin asfalt sorununu gideriyoruz. Karabük Belediyesi ekiplerimiz, freze aracıyla eskimiş ve yıpranmış asfaltları kazıyarak, yapılacak olan yeni asfaltın daha temiz ve düzgün bir yüzey üzerine atılmasını sağlıyor. Böylece kaldırımla yol arasında neredeyse kaybolmuş kot farkı da bu kazıma sayesinde yeniden olması gereken seviyelere gelmiş oluyor. Bu sayede yollar daha kaliteli, güvenilir ve sağlam hale geliyor" dedi.
Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74