KARABÜKSPOR'DA TUDOR ŞOKU!

SON DÖNEMLERİN EN ÇOK KONUŞULAN TEKNİK ADAMI IGOR TUDOR KARDEMİR KARABÜKSPOR'U ARKADA BIRAKTI TUDOR, KARABÜKSPOR'DAN ŞOK B

banner73
Genel 14.02.2017, 13:43 14.02.2017, 13:43
18
KARABÜKSPOR'DA TUDOR ŞOKU!
banner36
SON DÖNEMLERİN EN ÇOK KONUŞULAN TEKNİK ADAMI IGOR TUDOR KARDEMİR KARABÜKSPOR'U ARKADA BIRAKTI

TUDOR, KARABÜKSPOR'DAN ŞOK BİR AYRILIK İLE GALATASARAY'IN YENİ HOCASI OLDUGalatasaray'da kötü gidişin faturası geçtiğimiz günlerde Jan Olde Riekerink'e kesildi. Kulüple yollarını ayıran Riekerink'in yerine uzun süredir adı geçen Igor Tudor getirildi.

Son dönemlerin en çok konuşulan teknik adamı Tudor, Kardemir Karabükspor'u arkada bırakarak Galatasaray ile anlaşmaya vardı.

Edinilen bilgiye göre Galatasaray, Kardemir Karabükspor'a 150 bin Euro'luk çıkış maddesini ödeyerek, Hırvat teknik adamı takımın başına getirecek.

Başkan Ferudun Tankut: "Hem Tudor hem de Galatasaray yanlış yapıyor"

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Galatasaray yönetiminin Riekerink'in yerine Karabükspor’un başarılı hocası Igor Tudor ile anlaşmaya vardığı yönünde çıkan haberlere karşı, "Hem hoca hem de Galatasaray yönetimi yanlış yapıyor" dedi.

Bir dizi ziyaret için Almanya’da bulunan Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, “Hem hocamız hem de Galatasaray yönetimi tarafından bize ulaşan net bir bilgi ya da başvuru yok. Biz de basında yazılıp çizilenleri okuyoruz. Eğer basında da yazıldığı gibi bir görüşme yapıldığı ya da menajeri ile görüşme yapıldığı söz konusu ise bu etik değil ve hem hocaya hem de Galatasaray gibi büyük bir camiaya yakışmıyor." diye konuştu.
Yorumlar (0)
12
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74