KARABÜK VEKİLİNDEN BOLU ADAYINA DESTEK, YA KARABÜK ADAYINA...?

CHP Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy, partisinin Bolu Belediye Başkan Adayına destek amacıyla beraber otobüsl

Genel 21.12.2018, 17:36 21.12.2018, 17:36
22
KARABÜK VEKİLİNDEN BOLU ADAYINA DESTEK, YA KARABÜK ADAYINA...?
banner36
CHP Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy, partisinin Bolu Belediye Başkan Adayına destek amacıyla beraber otobüsle Bolu’ya giderek destek verdi.

Milletvekili Aksoy’un CHP Bolu Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Tanju Özcan’a destek için beraber Ankara’dan Bolu’ya otobüsle giderek destek vermesi sosyal medyalarda paylaşıldı.

Bir ay önce Karabük Belediye Başkan Adayı açıklanan Karabük Belediye Başkan Adayı ’un daha bir kere yanına geldiğinin kamuoyuna yansımaması bu durum karşısında tepkilere neden oldu.

CHP Karabük Milletvekili Aksoy’un seçim bölgesinin adayına destek ziyareti kamuoyuna daha bir kere yansımazken, Bolu Belediye Başkan adayı ile birlikte aynı otobüsle Ankara’dan Bolu’ya destek için gitmesine kızan Karabüklü sosyal demokratlar “Karabük Milletvekilimizin bir aydır adayımız Mehmet Durum ile bir araya geldiğini daha görmedik. Ama Bolu Belediye Başkanı ile daha açıklandığı gün beraber Bolu’ya gitmesi düşündürücü” diyorlar.

 

Yorumlar (0)
11
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74