KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASININ TBMM ZİYARETİ

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, Meclis Başkanı Hüsnü Salih Yılmaz, Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleriyle

Genel 03.08.2018, 11:47 03.08.2018, 11:47
15
KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASININ TBMM ZİYARETİ
banner36
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, Meclis Başkanı Hüsnü Salih Yılmaz, Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte dün TBMM’de Karabük Milletvekilleri ile bir araya gelerek, Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının  gündemindeki konular hakkında fikir alışverişinde bulundular.


TBMM’de yapılan toplantıda, Karabük TSO’nun yeni hizmet  binası, Eskipazar Metal İhtisas OSB, ihracat yapan firmalara ve yurt dışında faaliyet gösteren müteahhit firmalara ve diğer yatırımcılara uluslararası piyasalarda rekabet gücü ve güvence sağlanması, bu çerçevede Karabük’te Türk Eximbank’ın kurulması ve Gümrük Müdürlüğüne yeni hizmet binası yapılmak  başta olmak üzere, Karabük TSO’nun yakından takip ettiği konular ele alındı.


Başkan Mescier toplantı ve gerçekleşen ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada,“ Karabük TSO’nun gündeminde yer alan konuları görüşmek maksadıyla Karabük TSO Meclisi ve Yönetim Kurulu olarak Karabük Milletvekillerine ziyarette bulunarak, gündemimizde yer alan konuları kendilerine ilettik. Kıymetli Vekillerimizle verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bizlere gösterdikleri nezaketten dolayı kendilerine bir kez daha Karabük TSO adına teşekkürlerimi sunarım” ifadelerine yer verdi.


Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal ise Karabük TSO Yönetim Kurulu’na ve Meclisi’ne ziyaret dolayısıyla teşekkür ettikten sonra yaptıkları açıklamada, "Karabük’ün vekilleri olarak öncelikli hedefimiz ilimizin potansiyellerini hayata geçirecek projelere azami destekte bulunmaktır. Bu çerçevede Karabük’te nitelikli bir endüstri ortaya çıkması için ekonomik ve teknolojik altyapı projelerine ihtiyaç vardır. Karabük TSO bünyesinde yürütülen projeler Karabük için çok elzemdir. Biz bu projelerin hayata geçmesi için elimizden geleni ardına koymayacağız" şeklinde açıklamaya yer verdiler.


Ziyaret anısına milletvekillerine hediye takdim edildi.
Yorumlar (0)
12
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74