KARABÜK NET HABER'DEN, KARDEMİR A.Ş'YE CEVAP

KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kamil Güleç ve Oğul H. Çağrı Güleç’e Karabük Net Haber’in cevab

Genel 10.04.2019, 15:40 10.04.2019, 15:40
105
KARABÜK NET HABER'DEN, KARDEMİR A.Ş'YE CEVAP
banner36
KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kamil Güleç ve Oğul H. Çağrı Güleç’e Karabük Net Haber’in cevabıdır…

8 Nisan Pazartesi Karabük Net Haber’de yayınlanan “Hangi Menfaat Kucak Kucağa Getirdi” haberimizin yayınlandığı günün akşamı, KARDEMİR A.Ş habere cevaben bir basın açıklaması yayınlandı.

KARDEMİR A.Ş gibi Türkiye’nin Demir Çelik devleri arasında bulunan, hisselerinin tamamı borsada işlem gören bir şirketin yöneticilerinin böyle basiretsiz, böyle acizane bir basın açıklamasına imza atmaları ise kendi şahısları adına zavallılık olarak görüyoruz.

Yapılan açıklamada “……  ısrarla talep etmesine rağmen bu sitenin şirketimizden ilan ve reklam talepleri karşılanmamaktadır.” şeklinde bir ifadeye yer verilmiştir.

Karabük Net Haber olarak KARDEMİR A.Ş’den bu zamana kadar abonelik teklifi haricinde, reklam ve ilan taleplerimizde bulunduğumuza dair bir teklif yazımızı ortaya koysunlar, biz her türlü şerefsizliği kabul ediyoruz.

Karabük Net Haber’in, KARDEMİR A.Ş’den ısrarla reklam ve ilan istediğine dair teklif yazımızı yada konuya dair herhangi bir tespiti ortaya koyamıyorsanız, başta KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kamil Güleç ve oğul Çağrı Güleç olmak üzere, bu açıklama yazısının arkasında olanların tamamını şerefsiz ve müfteri ilan ediyoruz.

Öte yandan KARDEMİR’den ısrarla reklam ve ilan talep ettiğimizi ima ederek, başlık atan sözüm ona eski reklamcı ve dolandırıcı, ezik tiplere de kendilerini aylık 500 TL KARDEMİR reklamına satmalarından dolayı onlara acıyoruz.

Karabük yerel basınına, özellikle internet medyasına aylık 500 TL vererek, kendilerini Karabük Net habere karşı koruma altına aldığını düşünen oğul Çağrı Güleç’e de bir zamanlar bize Karabük basını ile ilgili söylediği o aşağılayıcı laflarını de gerekirse hatırlatırız.

KARDEMİR’in yıllık 10 Milyon TL’yi bulan tanıtım ve basın giderlerinden, devede kulak bile sayılmayacak bütçeyi Karabük yerel basınına ve internet medyasına ayrılmasıyla ilgili olarak, Karabük basınında 500 TL reklam karşılığı kölelik yapanların, ne kadar ucuza kölelik yaptıklarını da görmelerini isteriz.

Söz konusu haberimizi Sayın Ömer Faruk Öz çok iyi anlamaktadır ve o süreci yaşayan kendisidir. Kendisine yapılan tüm bu uygulamaların ardından, şimdiki durum karşısında taşıdığı onur, haysiyet ve şerefte kendisine aittir.

KARDEMİR A.Ş’nin başta kömür ve cevher alımları olmak üzere, Milyonlarca Dolar rantın yıllardır kimlere aktığı elbet yarın kamuyla paylaşılacak ve bu durum başta Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a iletilecektir.

O zaman şimdi ahkam kesenlerin, sürekli karşılarında istemediklerini itibarsızlaştırmaya nasıl gittiklerini hatırlatacağız ve ne hale düştüklerini hep birlikte göreceğiz.
Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74