KARABÜK NET HABER YİNE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Karabük Net Haber 10 Yıl önce yayın hayatına başlayarak, bölgede internet haberciliğinin bir ilki olma unvanını kazanmış, ardından

Genel 28.02.2019, 14:51 28.02.2019, 14:51
32
KARABÜK NET HABER YİNE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ
banner36
Karabük Net Haber 10 Yıl önce yayın hayatına başlayarak, bölgede internet haberciliğinin bir ilki olma unvanını kazanmış, ardından da günlük ortalama 35 Bin ziyaretçi sayısı ile en fazla takip edilen, okunan ve izlenen haber sitesi olmaya devam ediyor.

İnternet haber sitesi, Facebook sayfası üzerinden canlı yayınların ilklerini de takipçilerine izleten Karabük Net Haber, yine bir ilki başardı ve havadan drone ile canlı yayın verdi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirlinin AK Parti Yenice Belediye Başkan Adayı Coşkun Güven’e destek amaçlı Yenice’de yaptığı mitingi yerden ayrı kamera ve havadan da drone kamerası ile canlı yayın olarak veren Karabük Net Haber, izleyicilerinden takdir topladı.

Karabük Net Haber olarak, günlük ortalama 35 Bin ziyaretçisi ile Facebook Beğeni Sayfası ve Grup Sayfasında 40 Bin’e yakın takipçisi ile Twitter ile Youtube kanalımızda 15 Bini geçen takipçi sayısı ile bölgenin en fazla takip edilen haber sitesi olma unvanını büyüterek koruyor.

Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74