KARABÜK MÜSİAD'A SÜRPRİZ ADAY..!

MÜSİAD Karabük Şube Başkanlığını üç dönemdir yürüten Ahmet Nur, dernek tüzüğü gereği yeniden aday olamıyor. Bu yıl içinde 4. olağan genel

Genel 12.05.2020, 14:12 12.05.2020, 14:12
69
KARABÜK MÜSİAD'A SÜRPRİZ ADAY..!
banner36

MÜSİAD Karabük Şube Başkanlığını üç dönemdir yürüten Ahmet Nur, dernek tüzüğü gereği yeniden aday olamıyor. Bu yıl içinde 4. olağan genel kurulunu yapacak olan MÜSİAD Karabük Şubesine kimlerin aday olacağı ve kimin başkan seçileceği ise merak konusu olarak gündeme gelmeye başladı.

MÜSİAD Karabük Şube Başkanlığına Ahmet Nur'dan sonra Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal'ın gelmesi beklenirken, sürpriz bir isim daha ortaya çıktı.

Karabük siyaset ve cemiyet hayatının en eski isimlerinden olan Pehlivan Baylan'ın MÜSİAD Karabük Şube Başkanlığı için çalışmalara başladığı ve hatta MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ile bir görüşme yaptığı belirtiliyor.

Karabük'te siyaset ve cemiyet hayatının en hırslı isimlerinden biri olarak bilinen Pehlivan Baylan, istediğini koparıp almasıyla tanınıyor. İnatçı ve hırslı yapısıyla tanınan Baylan'ın adaylığı ile MÜSİAD içinde kuruluşundan buyana hakimiyetini koruyan ekibin tüm hesaplarının altüst olacağı konuşuluyor.

Yorumlar (0)
18
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74