KARABÜK MİLLETVEKİLLERİ MUHTARLARI TBMM'DE AĞIRLADI

AK Parti Karabük milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Karabük Merkez ve tüm İlçelerinin ma

banner73
Genel 09.11.2019, 15:09 09.11.2019, 15:09
22
KARABÜK MİLLETVEKİLLERİ MUHTARLARI TBMM'DE AĞIRLADI
banner36
AK Parti Karabük milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Karabük Merkez ve tüm İlçelerinin mahalle ve köy muhtarlarını TBMM’ye davet ederek, ağırlıyorlar.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Milletvekilleri ile Karabük merkez ve ilçe muhtarlar buluşması düzenleniyor. Milletvekilleri Ünal ve Güneş’in davetlisi olarak TBMM’ye gelen muhtarlar Vekillerle buluşuyorlar. İlk olarak çarşamba günü Karabük Merkez ve Köy Muhtarlarını misafir eden Ünal ve Güneş, perşembe günü de Safranbolu mahalle ve köy muhtarlarını TBMM’de ağırladı. Muhtarlar ile genel görüşme ve istişare düzenleyen Milletvekilleri muhtarların taleplerini de tek tek not alıyor.

Milletvekili Cumhur Ünal, Muhtarları Gazi Meclis’te ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek muhtarlara hitaben “ Sizleri Gazi Meclisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Karabük’te bu bir ilk. Biz Niyazi Güneş Milletvekilimizle birlikte sizleri misafir edelim istedik. Bu buluşmada hem bir arada olalım hem de buraya gelmişken sizler için neler yapabiliriz onları da dinleyip gerekli girişimleri yapalım istiyoruz. Davete icabet ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bizi memnun ettiniz. Karabük için elimizden ne geliyorsa sizlerle birlikte el ele vererek çalışalım. Biz de Karabük’e geldiğimizde tüm mahallelerimizi ve köylerimizi ziyaret ediyoruz ve gidemediğimiz yerlere de program düzenleyerek ziyaret edeceğiz ” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Niyazi Güneş de muhtarlara geldikleri için teşekkür ederek şunları söyledi “ Hoş geldiniz diyorum. Sizi Meclis çatısı altında ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Karabüklüler olarak Meclis havasını birlikte burada soluyoruz. Güzel bir buluşma oluyor. Sizler her daim seçmenlerle iç içesiniz. Vatandaşın sorunlarını yakinen en iyi siz biliyorsunuz. Yeni seçilen muhtarlara başarılar diliyorum. Nice hayırlı hizmetlere bizleri de sizleri de vesile kılsın” dedi.

CHP’li Aksoy da ziyarete eşlik etti

CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy da Muhtarların TBMM’yi ziyaretinde AK Partili Vekillere eşlik ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Aksoy şunları söyledi “ Biz Mecliste Karabük Milletvekilleri olarak uyum içerisindeyiz. Karabük için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Ülke gündemine dair gözlemlerimizi meclis kürsüsünden ifade ediyoruz. Biz Karabük kazansın diyoruz. Şu anda ülkedeki en büyük sorun işsizlik” dedi.

Muhtarlar Memnun

AK Parti Karabük Milletvekilleri’nin davetinden duydukları memnuniyeti ifade eden muhtarlar “ Vekillerimize teşekkür ediyoruz. Bizleri TBMM’de ağırladılar. Çok memnun olduk. İnşallah bu ziyaretlerimiz hayırlı hizmetlere vesile olur" ifadelerini kullandılar.

Muhtarlar, TBMM Genel Kurulu, kulisleri ve Meclis bahçesini gezerek Vekillerle ve kendileri bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (0)
7
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39