KARABÜK BELEDİYESİ'NDEN ÖĞRENCİLERE KİTAP YARDIMI

Karabük Belediyesinden Dargeçit Anadolu Lisesine Kitap Yardımı Karabük Belediyesi anlamlı bir etkinliğe daha imza attı ve Mardin’in Dargeçit Anadolu

Genel 26.02.2020, 13:40 26.02.2020, 13:40
63
KARABÜK BELEDİYESİ'NDEN ÖĞRENCİLERE KİTAP YARDIMI
banner36

Karabük Belediyesinden Dargeçit Anadolu Lisesine Kitap Yardımı
Karabük Belediyesi anlamlı bir etkinliğe daha imza attı ve Mardin’in Dargeçit Anadolu Lisesi öğrencilerine kitap yardımında bulundu.

“En verimli yatırım insana yapılan yatırımdır” felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Karabük Belediyesi bu sefer sınırlarını aştı ve Mardin’in Dargeçit ilçesine ulaştı.

Okulun Karabüklü İngilizce Öğretmeni Tuğba Köse Acar’ın isteklerine duyarsız kalmayan Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker öncülüğünde şehir genelindeki kırtasiyelerden toplanılan kitaplar Dargeçit Anadolu Lisesine ulaştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker;

“ Tuğba kızımız üniversiteye hazırlanan çocuklarımızın yardımcı ders kitaplarına ihtiyacı olduğunu söyledi, bizde şehrimizdeki hayırsever kırtasiyecilerimizden ve yayın evlerinden temin ettiğimiz 9 koli kitabı kendilerine ulaştırdık, yeni Aziz Sancar’ların yetişmesine bir nebze katkımız olursa ne mutlu bize” şeklinde duygularını dile getirdi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
2
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74