KARABÜK BELEDİYESİ'NDE EĞİTİCİ PROGRAMLAR DEVAM EDİYOR

Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezlerinde Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen kurslara katılan kursiyerler, bir taraftan değişik branşlard

Genel 17.02.2020, 16:35 17.02.2020, 16:35
19
KARABÜK BELEDİYESİ'NDE EĞİTİCİ PROGRAMLAR DEVAM EDİYOR
banner36

Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezlerinde Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen kurslara katılan kursiyerler, bir taraftan değişik branşlarda yeteneklerini geliştirirken, diğer yandan da farklı alanlarda bilgilendiriliyor.

Karabük Belediyesi tarafından Sosyal yaşam Merkezlerinde periyodik olarak düzenlenen “Dikkat Eksikliği ve Çocukların Ödev Yapmadaki Problemleri” konulu seminerin bugünkü durağı Aydınlıkevler Sosyal Yaşam Merkezi oldu.

Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Arkadaşımız Tuğba Hanım bize çocukların dikkat dağınıklığı ve disleksi hastalığı ile ilgili yaşam koçluğu yapmakta. Birlikte mahallelerimizde bilgilendirme seminerleri yapıyoruz. Yararlı olduğunu da zannediyoruz. Mahallelerden "bizim mahallemizde de yapın" şeklinde talepler geliyor. Bu da bizi mutlu ediyor” dedi.

Semineri gerçekleştiren eğitim koçu Tuğba Kuran ise; “Belediyemizin ailelere bu konuda destek vermesi çok güzel. Gelen taleplerden dolayı yaptığımız çalışmaların katkısı olduğunu düşünüyorum. Belediyemize bu ilgisinden dolayı da çok teşekkür ediyorum” dedi.

Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker ve kursiyerlerin katıldığı seminerde katılımcılara, çocuk gelişimi ve eğitimiyle ilgili bilgiler verildi.

Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74