KARABÜK BELEDİYESİ TEMİZLİK SEFERBERLİĞİNDE

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin talimatları doğrultusunda, Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince, geniş kapsamlı te

Genel 31.01.2019, 16:30 31.01.2019, 16:30
23
KARABÜK BELEDİYESİ TEMİZLİK SEFERBERLİĞİNDE
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin talimatları doğrultusunda, Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince, geniş kapsamlı temizlik çalışmaları devam ediyor.

Karabük'ü “Pırıl Pırıl” yapmak için çalışmalarına devam eden ekipler, Kayabaşı Mahallesi Köprüsü altında temizlik çalışmalarını sürdürdü.

"Atmayalım, Attırmayalım, Çevremizi Temiz Tutalım" sloganı ile mahallelerde geniş kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Temizlikle ilgili, çevre ile ilgili muazzam bir seferberlik başlattık. Belediye ekiplerimiz tarafından yürütülen bu çalışmalar neticesinde Karabük’ü daha temiz ve yaşanılabilir bir il haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda pırıl pırıl bir Karabük için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bizim, halkımızdan istediğimiz mahalle aralarına, cadde ve sokaklara kağıtları, plastik malzemeleri atmamalarıdır. Bu konuda herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirirse ilimiz her zaman daha temiz olur. Biz geri kalan her şeyi tamamlayacağız" dedi.

Yorumlar (0)
26
açık
banner17
banner18
banner39
banner74