KARABACAK GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

24 haziran seçimleri için ilk günden beri temposunu koruyan Milliyetçi Hareket Partili Karabük Milletvekili Adayları, seçim

banner73
Genel 01.06.2018, 13:34 01.06.2018, 13:34
19
KARABACAK GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR
banner36

24 haziran seçimleri için ilk günden beri temposunu koruyan Milliyetçi Hareket Partili Karabük Milletvekili Adayları, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.


MHP Karabük milletvekili adayları Seyit Ahmet Karabacak, Çetin İpek ve Ahmet Dönmez;  MHP Kadın Kolları, Ülkü Ocakları ve parti teşkilatları ile beraber Eskipazar ziyaretinde pazar ve çarşı esnaflarını ziyaret ettiler.


Eskipazar'da partilerine gösterilen yoğun ilgiye teşekkür eden Seyit Ahmet Karabacak yaptığı açıklamada,  “Ramazan ayı dolayısıyla seçim çalışmalarımız biraz dezavantajlı sürdürüyor olsak da hızlı bir tempo ve yoğun katılımla çalışmalarımız devam ediyor. Belediye başkanımız Sayın Rafet Vergili olmazsa olmazımız bizim. Bize ve şehrimize örnek bir lider. İnşallah bu süreçten yüzümüzün akıyla çıkacağız ve MHP'nin milletvekili veya vekilleri olacak. Allah bu süreçte yolumuzu açık etsin." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)
15
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74