KAR, ÇARŞI PAZAR GEZİYOR

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI DR. ADEM KAR “HİÇ KİMSE KEŞKE OY

Genel 27.10.2015, 15:46 27.10.2015, 15:46
22
KAR, ÇARŞI PAZAR GEZİYOR
banner36
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI DR. ADEM KAR

“HİÇ KİMSE KEŞKE OY VERMESEYDİM DEMEYECEK”

Adem Kar

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar 1 Kasım tarihinde Milliyetçi Hareket Partisine oy veren hiç kimsenin keşke oy vermeseydim demeyeceğini söyledi.

MHP Karabük Milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın Yenimahalle’de kurulan pazarı gezerek hem vatandaşlarla hem de pazarcı esnafları ile görüştüler.

1 Kasım tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçiminde kendilerine destek isteyen Kar ve Aydın diğer yerlerde olduğu gibi Yenimahalle’de kurulan pazarda da yoğun ilgi ile karşılaştılar. Seçim gününe kadar çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam edeceklerini belirten MHP Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar “ Mahalle mahalle, ilçe ilçe seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şimdi ye kadar beklide Karabük halkının yüzde 70’ile yüz yüze görüştük. Bugün de Yenimahalle’de kurulan pazarı geziyoruz.

Hem esnaflarımızdan hem de pazara alış verişe gelen vatandaşlarımızdan yoğun bir ilgi var. Halkımız ve esnaflarımızın bu yoğun ilgisinin 1 Kasım tarihinde sandığa da yansıyacağından hiç şüphem yok. Seçim çalışmalarına başladığımız ilk gün dediğimiz gibi bugünde yine açık bir şekilde ifade ediyorum partimiz Karabük’te birinci parti olacaktır. Bizlerde Karabük halkının vermiş olduğu bu desteğe milletvekili olduğumuz zaman layık olacağız. Hiçbir vatandaşımız keşke oy vermeseydim demeyecek. Bizler bunu asla dedirtmeyeceğiz. Bugün olduğu gibi sürekli halkımız ile esnafımız ile içe içe olacağız” dedi.

[gallery columns="2" link="file" ids="30081,30082,30083,30084" orderby="rand"]
Yorumlar (0)
12
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74