KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Karabük Belediyesi, kaldırım çalışmalarına Öğlebeli Mahallesinde devam ediyor.

banner73
Genel 26.07.2018, 17:34 26.07.2018, 17:34
19
KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
banner36
Karabük Belediyesi, kaldırım çalışmalarına Öğlebeli Mahallesinde devam ediyor.

Karabük Belediyesi yolların daha güvenli ve sağlıklı hale gelmesi için kent estetiğine olumlu katkıda bulunan kaldırım çalışmalarına, Belediye sınırları içerisinde yer ve mahalle ayrımı gözetmeksizin hummalı bir şekilde devam ediyor.

Göreve başladığımız günden bu yana Karabük’ün bütün sorunlarına tek tek el alarak çözüme kavuşturuyoruz diyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Vatandaşlarımıza Belediye ile ilgili her türlü hizmeti en güzel ve layık oldukları şekilde götürüyoruz.

Kaldırım ihtiyacı olan bütün mahallelerimizde baskı beton kaldırım çalışması yapıyoruz. Şehrin estetiğinin yanında vatandaşlarımızın da rahat ve güvenli bir şekilde kaldırımları kullanabilmesini istiyoruz. Belediye olarak hedefimiz yolları ve kaldırımları sorun olmaktan çıkarmak.

Kaldırım ve yürüyüş yollarını engellilerin de kullanabileceği şekilde dizayn ediyoruz. Bu çalışmalarımız sadece merkezde değil, tespitlerimiz doğrultusunda tüm mahallerimizde devam edecektir. Halkımıza hizmet noktasında daha kaliteli yaşam standartları oluşturabilmek için çalışmalarımız aralıksız sürecektir" dedi.
Yorumlar (0)
4
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74