KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Karabük Belediyesi, kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Karabü

Genel 29.01.2018, 14:42 29.01.2018, 14:42
12
KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36
Karabük Belediyesi, kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Karabük Belediyesi yolların daha güvenli ve sağlıklı hale gelmesi için kent estetiğine olumlu katkıda bulunan kaldırım çalışmalarına, il genelinde yer ve mahalle ayrımı gözetmeksizin hummalı bir şekilde Kayabaşı Mahallesinde devam ediyor.

Göreve başladığımız günden bu yana Karabük’ün bütün sorunlarını tek tek ele alarak çözüme kavuşturuyoruz diyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Vatandaşlarımıza Belediye ile ilgili her türlü hizmeti en güzel ve layık oldukları şekilde götürüyoruz.

Kaldırım ihtiyacı olan bütün mahallelerimizde baskı beton kaldırım çalışması yapıyoruz. Şehrin estetiğinin yanında vatandaşlarımızın da rahat ve güvenli bir şekilde kaldırımları kullanabilmesini istiyoruz. Belediye olarak hedefimiz yolları ve kaldırımları sorun olmaktan çıkarmak.

Kaldırım ve yürüyüş yollarını engellilerin de kullanabileceği şekilde dizayn ediyoruz. Bu çalışmalarımız sadece merkezde değil, tespitlerimiz doğrultusunda tüm mahallerimizde devam edecektir. Halkımıza hizmet noktasında daha kaliteli yaşam standartları oluşturabilmek için çalışmalarımız aralıksız sürecektir" dedi.
Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39