KADER MAHKUMLARINI UNUTMUYOR

Karabük'ün tanınmış kuaförlerinden Kuaför Tansu, 10 yılı aşkındır kader mahkumlarını unutmuyor. Yaklaşık 10 yıldır belirli aralıklarla kad

Genel 23.01.2019, 18:29 23.01.2019, 18:29
81
KADER MAHKUMLARINI UNUTMUYOR
banner36

Karabük'ün tanınmış kuaförlerinden Kuaför Tansu, 10 yılı aşkındır kader mahkumlarını unutmuyor.

Yaklaşık 10 yıldır belirli aralıklarla kader mahkumlarını ziyaret ederek personeli ile onların kişisel bakımlarını ücretsiz olarak yapan Kuaför Tansu Dazlak, bu yönüyle takdir topluyor.

Kuaför Tansu Dazlak konuyla ilgili olarak,  "İyi bir esnaf olmanın yolu iyi bir insan olmaktan iyi insan olabilmenin yolu da empatiden geçiyor. 10 yılı aşkındır kader mahkumlarına severek canı yürekten hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyorum. Yapmış olduğumuz her ziyarette onları bir günlüğüne de olsa kendilerine özel hissettirebilmenin ve saniyelikte olsa orada olduklarını unutturabilmenin verdiği huzurun hiçbir para biriminde karşılığı yok. Yüzlerindeki tebessümü her gördüğümüzde aynı heyecanla bir sonraki hizmet günümüzü iple çekiyoruz. Tatil günlerini bir an bile tereddüt etmeden böyle güzel ve özel bir görev için ayıran değerli çalışanlarıma da sizin vasıtanızla bir kez daha teşekkür ediyorum.  Empati ve iyilik bulaşıcıdır, hayat felsefemiz ile insanlara güzel örnek olabilirsek ne mutlu bize." dedi.

Yorumlar (0)
15
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74