İYİ PARTİ SAFRANBOLU'DA ATAKTA

İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanı Bilal Aslan yazılı bir basın açıklaması yayınlayarak, altı buçuk ayda 200’e yakın üye yapt

Genel 11.10.2019, 16:27 11.10.2019, 16:27
24
İYİ PARTİ SAFRANBOLU'DA ATAKTA
banner36
İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanı Bilal Aslan yazılı bir basın açıklaması yayınlayarak, altı buçuk ayda 200’e yakın üye yaptıklarını açıkladı.

Aslan, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"31 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir başarı elde eden İYİ Parti Safranbolu İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmaların haricinde Nisan ayından bugüne kadar Safranbolu İlçe Teşkilatımıza çoğunluğu diğer siyasi partilerden olmak üzere 200‘den fazla yeni üye kaydını gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İYİ’lik ailemizi hız kesmeden büyütüyoruz. 2023 Seçimlerinde İYİ Parti'mizi İktidar, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı yapmak en büyük hedefimizdir.

Çalışmalarımızda ve üyelik kayıtlarında büyük bir gayret gösteren İYİ Parti Safranbolu İlçe Yönetimindeki tüm arkadaşlarıma, Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarıma ve partililerimize şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum. İYİ’lik zinciri halkamızı büyüterek aramıza yeni katılan üyelerimize de hoş geldiniz diyorum."
Yorumlar (0)
0
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39