İNTİHAR GİRİŞİMİ MEYDAN DAYAĞINA DÖNDÜ

İNTİHARA KALKIŞAN 3 GENCE LİNÇ GİRİŞİMİNİ POLİS ENGELLEDİ Karabük’te bir alış veriş merkezinin 4. katına çıkarak intih

Genel 19.10.2017, 00:37 19.10.2017, 00:37
31
İNTİHAR GİRİŞİMİ MEYDAN DAYAĞINA DÖNDÜ
banner36
İNTİHARA KALKIŞAN 3 GENCE LİNÇ GİRİŞİMİNİ POLİS ENGELLEDİ

Karabük’te bir alış veriş merkezinin 4. katına çıkarak intihar girişiminde bulunan 3 gence vatandaş tepki gösterince ortalık bir anda savaş alanına döndü.

Edinilen bilgiye göre Karabük merkeze bağlı Cumayanı köyü nüfusuna kayıtlı oldukları Cem Çamoğlu (17), Nuri Kılıç (22) ve Recep Çakır (17) şehir merkezinde yer alan alışveriş merkezinin 4 katında yer alan kafeteryalar bölümde kendilerini aşağıya sarkıtarak intihar girişiminde bulundu. Bu sırada yoldan geçen ve cadde üzerinde bulunanlar duruma tepki göstermeye başlayınca, 3 kafadar bu kez intiharı bırakıp vatandaşların üzerine masa ve sandalyeleri fırlatmaya başladı.

Gerginliğin üst sırada çıktığı olay sonrası bölgeye çok sayıda polis ekipleri sevk edildi. Adeta çılgına dönen gençlere bu kez vatandaşlar taş atmaya başladı. Polis ekipleri cadde üzerindeki vatandaşları bölgeden uzaklaştırmaya çalışınca vatandaşlar bu kez alışveriş merkezine çıkarak 3 gence saldırmaya başladı. Tekme ve yumruklar ile masa ve sandalyelerin havada uçtuğu olayda 3 genci çok sayıda polis vatandaşın elinden güçlükle aldı. Yüzü gözü kanlar içinde kalan 3 kafadar, polisin yoğun güvenliği altında alışveriş merkezinden çıkarılarak hastaneye kaldırıldı. Burada tedavileri yapılan 3 kişi daha sonra polis merkezine götürüldü.

Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, alışveriş merkezinde maddi hasar meydana geldi.

Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39