İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE AYAKKABI VE KABAN YARDIMLARI YAPILDI

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin ilköğretimde okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik ayni yardımı Karab

Genel 06.11.2018, 17:21 06.11.2018, 17:21
18
İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE AYAKKABI VE KABAN YARDIMLARI YAPILDI
banner36

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin ilköğretimde okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik ayni yardımı Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının yardım organizasyonu ile 06.11.2018 tarihinde Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi spor salonunda gerçekleştirildi.

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı ayni yardım dağıtım törenine  Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Levent Biçer,Emre Akyüz, okul müdürleri ve yetkililer katıldı.

Karabük Milli Eğitim Müdürü Ali Köse yapılan açıklamada;  

“Ticaret ve Sanayi Odamız kentimize ekonomik değer ve istihdam oluşturmanın yanında toplumda sosyal işlerde de her sene olduğu gibi bu senede destek oluyorlar. İhtiyaç sahibi çocuklarımıza yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Öğrencilere yapılan yardım ile ilgili açıklama yapan Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Akyüz yapılan açıklamada,

“TOBB’un katkıları her yıl geleneksel olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere kış öncesinde yardımda bulunarak, eğitimlerine destek vermeyi hedeflediklerini bildirdi. Milli Eğitim Müdürlüğünce Merkez ve Yenice, Eskipazar ve Ovacık ilçelerinde ilköğretim okullarında tespit edilen 800 öğrenciye 326 Mont, 474 Ayakkabı yardımında bulunduklarını belirten Akyüz 40 bin lira tutarındaki yardımın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından gerçekleştiğini ifade etti”

Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74