HER APARTMAN SİTESİNE BİR ÇÖP KOVASI

Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce, temizlik faaliyetlerinin daha verimli hale getirilmesi ve çevre kirliğinin ortadan kaldır

Genel 30.01.2019, 13:44 30.01.2019, 13:44
25
HER APARTMAN SİTESİNE BİR ÇÖP KOVASI
banner36

Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce, temizlik faaliyetlerinin daha verimli hale getirilmesi ve çevre kirliğinin ortadan kaldırılması amacıyla başlatılan yeni uygulama çerçevesinde pilot bölge olarak seçilen 200 Evler'de her apartman sitesinin önüne bir çöp kovası dağıtımına başlandı.

Bu uygulama kapsamında dağıtılacak 500 adet çöp kovası, her apartman sitesinin önüne konularak, kendi çöp kovasını kullanma imkan sağlayacak.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, "Belediye ekiplerimiz tarafından yürütülen bu çalışmalar neticesinde Karabük’ü daha temiz ve yaşanılabilir bir il haline getirmeyi hedefliyoruz. Bizim, halkımızdan istediğimiz mahalle aralarına, cadde ve sokaklara kağıtları, plastik malzemeleri atmamalarıdır. Bu konuda herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirirse ilimiz her zaman daha temiz olur. Biz geri kalan her şeyi tamamlayacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74