HARÇLIKLARINI SOKAK HAYVANLARI İÇİN BAŞKAN KÖSE'YE GÖTÜRDÜ

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, bugün makamında özel bir misafir ağırladı. Aysun Ilıca ve kızı Güler Nur sokak hayvanlarına mama alımı

Genel 01.10.2020, 13:12 01.10.2020, 13:12
31
HARÇLIKLARINI SOKAK HAYVANLARI İÇİN BAŞKAN KÖSE'YE GÖTÜRDÜ
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, bugün makamında özel bir misafir ağırladı.

Aysun Ilıca ve kızı Güler Nur sokak hayvanlarına mama alımına destek olabilmek için Başkan Elif Köse’yi ziyaret etti.

Pandemi sürecinde Safranbolu Belediyesi'nin başlatmış olduğu 'Sokaktaki Dostlarımıza Mama Desteği' kampanyasına duyarlı bir çok vatandaştan destek gelmişti. Kentin güzel yürekli çocukları da kampanyaya dahil olmaya başladılar. Böyle anlamlı bir amaca hizmet etmek isteyen Güler Nur da harçlıklarını sokak canlarına mama alınması için biriktirdi ve tüm şehre örnek olabilmek için Başkan Elif Köse’ye teslim etti.

Kendisini böyle güzel bir amaca ortak etmek isteyen Güler Nur’dan çok etkilenen Başkan Köse, "Zeynep ve Ravzanur kardeşlerden sonra beni etkileyen ve mutlu eden ikinci ziyaret. Böyle güzel düşüncelerle ziyaretime gelen miniklere destek olmak beni de çok mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Güler Nur’un annesi Aysun hanıma, ailesine, öğretmen ve çevresine böylesine güzel yürekli evlat yetiştirdikleri için canı gönülden teşekkür ediyorum." ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)
21
açık
banner17
banner18
banner39
banner74