HALK GÜNÜ TOPLANTISI TARİHİ ÇARŞI'DA YAPILDI

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in talimatı ile 2018 yılının Ocak ayında başlayan ve aralıksız devam

Genel 08.01.2019, 12:28 08.01.2019, 12:28
21
HALK GÜNÜ TOPLANTISI TARİHİ ÇARŞI'DA YAPILDI
banner36
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in talimatı ile 2018 yılının Ocak ayında başlayan ve aralıksız devam eden Halk Günü Toplantıları devam ediyor.

2019 yılının ilk Halk Günü Toplantısı Tarihi Çarşı Belediye Binasında gerçekleşirken, vatandaşların yoğun ilgi göstermesi gözlerden kaçmadı.

Tarihi Çarşı Bölgesi ve çevresinde ikamet eden vatandaşlar ile Belediye Binasında buluşan Ürkmezer, vatandaşları teker teker dinleyerek notlar aldı.

Kaymakamlık ve Belediye birim müdürlerinin de hazır olduğu toplantıda Çarşı bölgesinin ve vatandaşların sorunlarını dinlediklerini, taleplerini aldıklarını kaydeden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer; “ Daha öncede belirttiğim üzere burada amacımız vatandaşlarımızla buluşarak sorunlara birlikte çözüm üretmek. Bu nedenle bir yıldır aralıksız devam ettiğimiz Halk Günü Toplantılarımız aracılığı ile binlerce vatandaşımızın taleplerine Kaymakamlık ve Belediyemiz planları ve yetkileri dâhilinde karşılık vermeye gayret gösterdik. Bundan sonra da aynı şekilde halımızla iç içi her daim istişare içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Ürkmezer,  toplantıda vatandaşlarla yakından ilgilenirken, toplantı sonrası da uzun süre sohbet etti.
Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74