HALK GÜNÜ TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Halk Günü Toplantılarına devam ediyor. Safranbolu Belediye Meclis Salonu'nda yapılan to

Genel 19.03.2019, 10:34 19.03.2019, 10:34
19
HALK GÜNÜ TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR
banner36

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Halk Günü Toplantılarına devam ediyor.

Safranbolu Belediye Meclis Salonu'nda yapılan toplantıda konuşan Ürkmezer, amaçlarının Safranbolu'ya ve Safranbolulu halkına hizmetin en iyisini verebilmek olduğunu söyledi.

Vatandaşlarla teker teker görüşmek yerine hizmetin hızlandırılabilmesi adına hep birlikte görüşmenin daha yararlı olacağı kanaatinde olduklarını ifade eden Ürkmezer, şunları söyledi:

"Önceliğimiz vatandaşlarımızın sorunlarını ivedilikle çözüme ulaştırmak. Bu bağlamda böyle bir toplantı düzenledik. Her pazartesi vatandaşlarımızla bir araya gelerek, birim müdürlerimizle birlikte onların sorunlarını dinleyeceğiz. Bu toplantı bundan böyle her hafta gerçekleştirilecek. Bizler sorunların giderilmesi ve halkımıza hizmet için buradayız. İnşallah toplantılarımız çok daha geniş kapsamlı olarak devam edecek. Kapımız vatandaşlarımıza her daim sonuna kadar açıktır" dedi.

Toplantıya her zaman olduğu gibi Kaymakamlık ve Belediye Birim Müdürleri de katılırken, vatandaşların talepleri sorumlu müdür tarafından not lındı.

Yorumlar (0)
18
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74